English Deutsch
 
Back

Kelionės / Kinija / Kelionė į Kiniją su kruizu po Jangdzės upę

Kelionė į Kiniją su kruizu po Jangdzės upę

 
 
 
Šios kelionės po Kiniją metu Jūs aplankysite pačias žymiausias Kinijos vietas: charizmatiškąją sostinę Pekiną ir Didžiąją kinų sieną, vieną seniausių miestų Kinijoje – Sianį. Taip pat miestą Čiongčingą, kuriame, kaip teigia kinai, yra pats aštriausias maistas visoje šalyje. Šio maršruto metu kelias dienas kruiziniu laivu plauksite pasakiško grožio, pačia ilgiausia Azijoje – Jangdzės upe ir išvysite įstabius “Three Gorges” tarpeklius. Aplankysite vieną didžiausių ir moderniausių pasaulio miestų – Šanchajų, mažą Kinijos “perliuką” – romantiškąjį  Wuzhen miestelį ant vandens, kurį  aplenkia didžiulės turistų minios.
Tūkstantinės minios, mašinų, dviračių, rikšų užtvindytos gatvės, nesuprantamais raštais išmargintos reklamos ir iškabos, akylai Jus tyrinėjantys vietinių žvilgsniai – pasijusite, lyg būtumėte atsidūrę kitoje planetoje. Viena seniausių pasaulio civilizacijų, sėkmės linkintys gyventojai, maisto įvairovė, pavargusių pėdų masažas, Tai Chi pratimai, kaligrafijos ir kiniško maisto gaminimo  pamokėlės keliaujantiems su  “Voyage-Voyage”, arbatos ceremonijos, desertas moterų akims – perlų gamyklos, pagodos ir šventyklos, kepti skorpionai ir pyragai iš arbatžolių, ryžių laukai, kruiziniai laivai, milžinišku greičiu lekiantys traukiniai, madingi praeiviai, šarmingieji kinų prekeiviai, kvepiantys sodai ir tuo pačiu senoji kinų architektūros autentika.  Norite visa tai pamatyti?
Ir tai tik maža dalelė Kinijos, kuri užgniaužia kvapą  ir nepalieka abejingų. Kinijos neįmanoma nupasakoti, ją reikia pamatyti ir pajausti. Užuosti ir paliesti.


1 – 2 dienos. VILNIUS  – PEKINAS.
Skrydis iš Vilniaus į Kinijos sostinę – Pekiną, su persėdimu viename iš Europos miestų.
Kinijoje gyvena 1,3 milijardo žmonių, iš jų – apie 20 milijonų sostinėje Pekine. Sveiki atvykę į vieną seniausių pasaulio civilizacijų – Kinijos Liaudies Respubliką! Draugiški ir besišypsantys, svetingi kinai sveikins jus ‘Nihau’ [labas], o jei sutiksite kartu nusifotografuoti, tapsite geriausiais jų draugais. Pasisveikiname su Kinija.
Oro uoste mus pasitinka  „Voyage-Voyage“ atstovai. Kartu su grupės vadovu iš Lietuvos vykstame į viešbutį. Po kelių valandų poilsio ir pusryčių pradedame nuostabią dieną ir, visų pirmą, su gidu aplankome Tiananmenio aikštę. Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštė apsupta Kinijos parlamento, Kinijos nacionalinio muziejaus, buvusio Kinijos diktatoriaus Mao Dzedungo milžiniško portreto bei vartų į buvusią Mingų dinastijos imperatorių rezidencijų.
Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Lankome Kinijos Mingų Dinastijos didybe ir neišsemiama istorija pulsuojantį Uždraustąjį miestą.
Apsilankius Kinijos sostinėje vienas didžiausių ritualų – paragauti garsiosios Pekino anties. Vykstame į restoraną. Šio patiekalo gaminimo tradicijos siekia šimtmečius, tik įgudęs virėjas gali ruošti šį patiekalą. Kepta Pekino antis prie Jūsų akių  meistriškai virėjo supjaustoma, atskiriant odą nuo mėsos, tuomet anties gabalėliai mirkomi į sodrų kinišką padažą, užberiami smulkintais prieskoniais ir įsukami į mažą miltų paplotėlį. Antis paruošiama trimis skirtingais būdais. Skanaus!
Mėgaujamės Pekino anties vakariene ir grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. PEKINAS.
Ryte, po pusryčių, kartu su gidu važiuojame aplankyti Temple of Heaven šventyklos. Ši šventykla apsupta didelio parko, kuriame įdomiausia lankytis ryte, nes būtent šiuo paros metu ten būriuojasi vietiniai gyventojai, kiekvieną rytą ateinantys čia atlikti rytinės mankštos. Ypatinga kinų mankšta vakariečius tikrai gali nustebinti: Tai Chi pratimai, įvairūs judrūs žaidimai, masinės mankštos ir lankstūs kinų kūnai stebina daugelį atvykusiųjų – Kinijoje  įprasta kartu viešai sportuoti parkuose. Temple of Heaven šventykla stebina savo architektūra ir ilgaamže istorija, kuri siekia daugiau nei 600 metų.
Koks gyvūnas simbolizuoja Kiniją?  Žinoma, smarkiai nykstanti gyvūnų rūšis – didžiosios pandos. Kinams pandos – sėkmės ir laimės simbolis. Lankome Pekino zoologijos sode gyvenančias pandas. Šiandien galbūt ir Jums pavyks įamžinti šiuos mielus ir tingius gyvūnus.
Kinija pasaulyje garsėja jūrinių ir augintų perlų įvairove. Lankomės perlų gamykloje – tai tikras desertas moterų akims. Perlų gamyklos darbuotojai papasakos apie perlus ir  jų rūšis, parodys, kaip atidaromos kriauklės ir  iš jų išimami bei apdirbami perlai. Sužinosime, kaip atskirti tikrus jūrinius ir augintus perlus. Esate gurmanas ir visada norėjote paragauti kažko neįprasto, egzotiško? Vykstame į Want Fujing gatvę. Egzotikos mėgėjai čia galės paragauti įvairiausių ir keisčiausių kinų valgių: marinuotų gyvačių, keptų skorpionų, medūzų,  tarakonų ir kitų kinų virtuvės subtilybių.
Pasirenkamas turas. Kung Fu šou. Galimybė apsilankyti garsiajame Beijing Red Theatre ir išvysti Kung Fu legendą, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka profesionalūs Kung Fu meistrai. Šis teatras ir jo meistrai garsūs visame pasaulyje, savo gastrolių metu lankęsi Europoje, Amerikoje. Tai išties įspūdingas reginys – pasakojama Kung Fu legenda, ją meistriškai inscenizuojant: tikri ginklai, kostiumai, kovų pasirodymai. Renginys puikiai atskleidžia tikrąsias Kung Fu filosofijos vertybes.
Nakvynė viešbutyje.

4 diena. PEKINAS – SIANIS.
Tiek daug girdėta, tiek daug skaityta, o  šiandien visa tai prieš Jūsų akis – po pusryčių vykstame prie Didžiosios kinų sienos, kurios ilgis, kaip teigiama, yra daugiau nei 8000 kilometrų. Siena buvo pastatyta norint apsaugoti šalį nuo priešų. Sieną buvo stengiamasi statyti ant kalvų, kad ji būtų dar aukštesnė ir grėsmingesnė. Tai, be jokios abejonės, vienas įspūdingiausių statinių pasaulyje. Daugelis  į Kiniją atvyksta vien tam, kad išvystų šį žmogaus rankomis sukurtą stebuklą.
2008-aisiais metais Pekine vykusios Olimpinės žaidynės – kiekvieno kino pasididžiavimas. Turėsime puikią galimybę išvysti Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas šioms žaidynėms. Išvysite  vieną didžiausių Azijos stadionų – Beijing National Stadium / Bird‘s Nest, kuris talpina daugiau nei 80 000 žiūrovų – jame ir buvo surengta žaidynių atidarymo ceremonija. Šalia jo stūkso dangoraižiai–viešbučiai, kuriuose gyveno Olimpiados dalyviai ir atvykėliai pasižiūrėti šio renginio.
Kinijoje ypatingas dėmesys skiriamas arbatai ir jos gėrimo ceremonijai. Turbūt jau pastebėjote  gatvėse praeivius su arbatos puodeliais rankose.  Kinai geria arbatą visur ir visada: ryte vietoje kavos, susitikimo ar darbo metu, einant gatve, sustojus pasisveikinti, pramogaujant  ir bendraujant su atvykėliais  – šis gėrimas neatskiriama kinų kultūros dalis. Lankome tradicinius kinų arbatos namus, kuriuose išvysime arbatos ruošimo ceremoniją ir ragausime pagrindines arbatų rūšis: juodąją, baltąją, žaliąją, ženšenio ir gėlių arbatas. Išgirsime arbatos istoriją, gaminimo, paruošimo ir pateikimo ypatumus.
Aštrialiežuviai prekeiviai ir derybos su jais – tai bus tikras išbandymas keliaujant po Kiniją. Šiandien užsukame į vietinį turgų susipažinti su kiniškomis prekėmis. Šiuose turguose galima rasti visko: nuo arbatos puodelio, rūbų iki nešiojamojo kompiuterio.  Išbandykite savo derybinius įgūdžius. Vietiniai juokauja, kad šiuose turguose slypi kovingoji kinų dvasia. Turėkite omenyje, kad kinai niekada nenaudoja termino  „padirbta prekė“, jie tiesiog sako – pagaminta Kinijoje. Derėkitės, derėkitės, derėkitės.
Vakarienė mongoliškame arba musulmoniškame restorane – dar viena egzotiška virtuvė šurmuliuojančioje Kinijoje.  Šie  restoranai garsūs savo avienos patiekalais, įvairiais padažais. Kai kurie valgiai patiekiami ant karštų akmenų. Populiariausias patiekalas – kepenėlės su ryžių makaronais. O gal čia norėsite paragauti arbatos su arklio kumelės pienu?
Vykstame į Pekino traukinių stotį. Šiąnakt naktiniu traukiniu važiuojame į Sianį. Keliaujame miegamuosiuose vagonuose  (vienoje kupė yra keturi gultai, patalynė). Traukinys puikiai įrengtas:  restoranas, televizoriai kiekvienam keleiviui.
Nakvynė traukinyje.

5 diena. SIANIS.
Ryte pasitikimas Sianio traukinių stotyje, pervežimas į viešbutį.
Sveiki atvykę į Sianį, buvusią Kinijos sostinę, taip pat žinomą kaip miestą, nuo kurio prasideda Šilko kelias.
Papusryčiavę viešbutyje, su gidu lankome Xian Old City Wall – tai dar viena išlikusi miesto siena Kinijoje, puikiai pritapusi prie vis sparčiau kylančių miesto dangoraižių. Siena dalija miestą į dvi dalis – vidinį ir išorinį miestus. Labai paprasta atskirti, kurioje miesto dalyje esate – pakelkite galvą į viršų: jeigu Jus supa dangoraižiai, vadinasi esate išorinėje sienos pusėje, arba kitaip – naujojoje miesto dalyje, jei aplink Jus senoji kinų architektūra, Jūs esate vidinėje sienos pusėje, senojoje miesto dalyje – tai puikus ir labai derantis kontrastas šiam miestui.
Vaikštome po  Xian Old City Wall ir apžiūrinėjame abi miesto dalis. Nuo sienos viršaus atsiveria fantastiška miesto panorama. Jeigu norite, šią sieną galite apvažiuoti dviviečiu dviračiu. Sutemus miesto siena apšviečiama – įspūdingas reginys, Kinijos valstybė skiria ypatingai daug dėmesio šios sienos priežiūrai. Taip pat lankome Big Goose Pagodą ir šventyklą, esančią šalia jos.
Vykstame į Tangbo art museum – meno muziejų, kuriame patyrę meistrai papasakos apie kinų abėcėlę, jos reikšmes. Mūsų laukia kinų rašto kaligrafijos pamokėlė – lavinsime savo rankas ir mokysimės taisyklingai laikyti teptuką, rankos riešą ir nupiešti keletą kinų rašybos simbolių. Argi ne puikus suvenyras parsivežti namo pačiam užrašytą savo vardą kinų kalba?  Atsikvėpimui gali reikėti masažo – Sianio mieste yra puiki galimybė išbandyti garsųjį kinų pėdų masažą.
Pasirenkama programa. Vakarienė kinų dumplings (koldūnų) restorane. Išragausime įvairiausių rūšių garuose virtų koldūnų: su aviena, jautiena, kiauliena, žuvimi, krevetėmis, įvairiomis daržovėmis. Kinų koldūnų gaminimo tradicijos labai gilios: jus nustebins, kad  kiekvienas koldūnas gali būti vis  kitokios formos (pvz.: koldūnas su žuvimi – žuvies formos, koldūnas su antiena – anties formos). Taip pat ragaujame ypatingą mažųjų koldūnų sriubą.
Po vakarienės galimybė pamatyti Tang Dynasty Show - Tangų dinastijos tradicinių šokių programą – įspūdingas ir spalvingas reginys su puikiais kostiumais ir tradicine kinų muzika. Šis pasirodymas apie Tangų dinastijos imperatorių, jo gyvenimo būdą, šokančias imperatoriaus moteris ir karingus vaikinus. Renginio atmosfera perkels Jus į Tangų dinastijos laikus.
Nakvynė viešbutyje.

6 diena. SIANIS – ČIONGČINGAS.
Po pusryčių kartu su gidu lankomės ypatingoje vietoje: viename žymiausių archeologinių radinių visame pasaulyje – Terracotta Army Warriors atradimo vietoje.
Patys kinai šią vietą vadina aštuntuoju pasaulio stebuklu. Netoli Sianio miesto 1974 metais laukų darbininkai, kasdami šulinį, po žeme netikėtai aptiko molinę kario galvą ir atvykę archeologai pradėjo kasinėjimus. Šiai dienai lankytojams eksponuojama daugiau kaip 6 000 molinių, žmogaus ūgio karių figūrų skirtingais veidais. Istorija byloja, kad imperatorius po mirties norėjęs su savimi pasiimti viską, ką turėjo savo realiame gyvenime ir pageidavo, jog jo kapą saugotų didelė kariauna. Dėl šios priežasties dar būdamas gyvas  pradėjo kurti sau kapą su visu miestu – namais, kariais, arkliais. Per kelis dešimtmečius beveik 700 tūkstančių darbininkų jam pastatė keliasdešimties kvadratinių kilometrų dydžio kapavietę.  Lankome įspūdingą Terakotos karių armiją ir  muziejų.
Lankomės Muslim Quarter – kinų musulmonų kvartale esančią Grand Mosque mečetę – tai viena didžiausių ir gražiausių mečečių Kinijoje. Kinų musulmonų mečetės stebina, nes jos  labai skirtingos savo architektūra. Čia puiki vieta nusipirkti kiniškų suvenyrų ir lauktuvių namiškiams.
Vakare važiojame į traukinių stotį, naktiniu traukiniu vykstame į Čiongčingą.  Leisdamiesi į šią kelionę iš arčiau susipažinsite su šios šalies gyventojais, smalsiai sukančiais žvilgsnius į jūsų kupė, bandančiais pašnekinti ir praktikuoti savo anglų kalbos žinias, vaišinančiais, šypsančiais ir svetingai sveikinančiais.
Keliaujame miegamuosiuose vagonuose (vienoje kupė yra keturi gultai, patalynė).
Nakvynė traukinyje.

7 diena.  ČIONGČINGAS – kruizas JANGDZĖS upe  „THREE GORGES“.
Pasitikimas traukinių stotyje. Sveiki atvykę į Čiongčingą, –  žinomą kaip gražių moterų (taip teigia kinų vyrai), įvairių prieskonių ir labai aštraus maisto miestą, įsikūrusį šalia kalvų. Net patys kinai čia atvykę iš kitų provincijų neskuba sakyti, kad yra aštraus maisto gerbėjai, nes čia žodis “aštru” suvokiamas aštriau nei Jums gali pasirodyti.
Ragaujame tradicinius  pusryčius – aštrius makaronus su daržovėmis ir kiaušiniu arba mėsa.
Turas su gidu po miestą. Lankome:  Ciqikou Old street – vieną seniausių šio miesto gatvių (spindinti senąja kinų architektūra su tradiciniais kinų nameliais ir vietiniais gyventojais, gatvėje gaminančiais maistą). Stebina  vienas seniausių šio miesto pastatų –  pirmąkart prieš 200 metų pastatytas milžiniškas namas. Dabar ši vieta tikras lobis akims – kiniška dvasia atsispindi viso šio namo sienose. Lankomės Erling Park (parkas, kuriame yra pati aukščiausia Čiongčingo miesto vieta). Puiki galimybė stabtelėti – nuo šios vietos atsiveria nuostabi panorama, į miestą galima pažvelgti iš 390 m. aukščio). Pasivaikštome Jiefang Bei – pagrindine šio miesto gatve.
Maistas, maistas, maistas. Aštru! Apsilankę šiame mieste suprasite, ką tai reiškia. Vakarienė restorane, kuriame valgiai patiekiami  Hot Pot puoduose. Ant savo stalo pamatysite didžiulį  puodą su skirtingais sultiniais. Norint paragauti valgių, juos reikia pačiam išsivirti. Galite pasirinkti iš įvairių mėsos kubelių, vytinto kumpio, daržovių, tofu sūrio, sojos, ryžių makaronų, putpelių kiaušinių, jūros žolės, įvairių grybų, moliūgų. Kitas svarbus žingsnis – padažo paruošimas. Tuomet per keletą minučių išviręs patiekalas pamirkomas padaže ir skanaujamas. Vakarienė restorane.
Po gan įtemptos pirmosios savaitės kelionės po Kiniją – laikas šiek tiek atsikvėpti. Po vakarienės važiuojame į uostą, kuriame prisišvartavęs Jūsų laukia kruizinis laivas. Kruizas Jangdzės upe yra vienas gražiausių maršrutų pasaulyje – Jangdzės upė yra ilgiausia Azijoje ir trečia pagal ilgį pasaulyje.
Laive Jums įskaičiuotas PILNAS maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
Nakvynė kruiziniame laive.

8 diena. KRUIZAS JANGDZĖS UPE  „THREE GORGES“.  (FENGDU).
Laivas talpina apie 300 žmonių. Visi kambariai turi balkonus, iš kurių kruizo metu galima stebėti vis besikeičiančius vaizdus. Laiką leisti galite laivo denyje, grožio salone ar mėgautis kojų masažu. Per artimiausias kelias dienas šiuo įspūdingu maršrutu nuplauksime apie 690 km. Kiekvieną dieną laivas sustoja įvairiuose miesteliuose – juos aplankysime kartu su gidu. Plaukiant šiuo maršrutu pamatysime visame pasaulyje garsius „Three Gorges“ tarpeklius, kurie, beje, yra pavaizduoti ant kai kurių Kinijos piniginių banknotų – juanių.
Gamtos suformuotos milžiniškos kalvos, neaprėpiami Jangdzės upės toliai  ir maži miesteliai – visa tai galėsite pamatyti plaukdami šiuo maršrutu.
Šiandien laivas kelioms valandoms švartuojasi Fengdu miestelyje, kuris dar vadinamas Ghost City – vaiduoklių miestu. Jei pageidausite išlipti į krantą, su gidu turėsite galimybę pamatyti, kaip atrodo miestas, kurio žemutinė dalis apsemta dėl per pastaruosius dešimtmečius gausiai pakilusio Jangdzės upės vandens.
Laive Jums įskaičiuotas PILNAS maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
Nakvynė kruiziniame laive.

9 diena. KRUIZAS JANGDZĖS UPE  „THREE GORGES“.  (WUSHAN).
Šiandien – turbūt įspūdingiausia kruizinio maršruto diena. Švartuojamės ypatingame Wushan miestelyje, o išlipę iš kruizinio laivo, grožėdamiesi mažaisiais „Three Gorges“ tarpekliais, tris valandas plaukiame mažesniu laiveliu.
Pasirenkamas turas. Pasiplaukiojimas bambukinėmis/motorinėmis valtelėmis, mažaisiais tarpekliais
Šiandien būtina turėti fotoaparatą ir gerą nuotaiką. Aplankę mažuosius „Three Gorges“ tarpeklius, laiveliu grįžtame į kruizinį laivą ir plaukiame toliau.
Laive Jums įskaičiuotas PILNAS maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
Nakvynė kruiziniame laive.

10 diena. KRUIZAS JANGDZĖS UPE „THREE GORGES“. YICHANG – ŠANCHAJUS.
Ryte laivas švartuojasi ir po pusryčių kartu su gidu lankome pačią didžiausią Three Gorges Dam hidroelektrinę pasaulyje, kuri buvo statoma kelis dešimtmečius. Tik išvydus šį Kinijos pasididžiavimą turėtų iškilti daugybė klausimų, vardan ko visa tai buvo daroma. Darbuotojų patogumui, dirbantiems šioje hidroelektrinėje buvo pastatytas miestas. Po ekskursijos po elektrinę autobusu keliaujame į Yichang miestą. Yichang mieste sustojame užkąsti bei važiuojame į traukinių stotį, greituoju traukiniu vykstame į Šanchajų (kelionė trunka apie 8 val). Pasitikimas traukinių stotyje, nuvežimas į viešbutį.
Laive Jums įskaičiuoti pusryčiai.
Nakvynė viešbutyje.

11 diena. ŠANCHAJUS.
Sveiki atvykę į Šanchajų, – vieną moderniausių pasaulio miestų, kuriame dangoraižiai užstoja saulę, o prabanga puikiai dera su senąja kinų architektūra. Šanchajaus spartaus ekonomikos bumo atspindys – įstabieji dangoraižiai Shanghai World Financial Center (3 aukščiausias pasaulio pastatas), kurio aukštis beveik pusė kilometro, taip pat vienas aukščiausių TV bokštų pasaulyje –  futuristinis Orienatal Pearl Tower. Taip, debesuotą dieną Šanchajuje aukščiausių pastatų viršūnės būna pasislėpusios rūke.
Ryte, po pusryčių, su gidu lankome miesto širdį, upės pakrantę, vadinamą Bund, kuriame galime įžvelgti tiek britiškos, tiek prancūziškos architektūros pavyzdžių. Jeigu pabuvojus Pekine būtina aplankyti Didžiają kinų sieną, tai lankantis Šanchajuje negalima praleisti Bund. Tai vieta, iš kurios atsiveria kitoje upės pusėje esantys fantastiški naujojo miesto Pudong dangoraižių vaizdai.
Lankomės viename prabangiausių Šanchajaus rajonų – French Concession ir vykstame  į  Nanjing road – ši kelių kilometrų pėsčiųjų gatvių yra viena  judriausių ir įspūdingiausių ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje. Parduotuvės, kavinės, žmonių šypsenos – sustokime, užsukime pasimėgauti kava ir tiesiog gėrėkimės šiuo kontrastingu miestu.
Nakvynė viešbutyje.

12 diena . ŠANCHAJUS – WUZHEN.
Ryte, po pusryčių, pradedame  rytinį  turą su gidu po Šanchajų.
Lankome Yuyuan Garden sodus. Maži kinų architektūros nameliai, tvenkiniai su milžiniškomis žuvimis – vietiniai gyventojai mėgsta čia leisti romantiškus vakarus. Lankome žymiausią Šanchajuje budistų vienuolių šventyklą – Jade Buddha Temple.
Įspūdingiausią kelionę po Kiniją užbaigsime mažame Wuzhen miestelyje. Vidudienį išvykstame į šį Kinijos „perliuką“ – mažą Wuzhen miestelį ant vandens. Kelionė trumpa – apie 2 val. Norint patekti į vakarinę miestelio pusę, kur mes ir apsistosime, reikia mažais kanalais keltis keltu. Wuzhen miestelis tikras nykštukas milžiniškoje Kinijoje, jame gyvena vos keli tūkstančiai žmonių, o ir turistų iš užsienio jame nėra daug. Miestelis stovi ant vandens: senosios kinų architektūros nameliai su plačiai atvertomis langinėmis, akmeniniai takeliai, tilteliai, jungiantys vieną namą su kitu. Atvykę iš šurmuliuojančio Šanchajaus negalėsite patikėti, kad vos už šimto kilometrų yra toks autentiškas miestelis ant vandens!
Laiveliu persikėlę į vakarinę miesto dalį, apsistojame ypatingoje vietoje: mažame, autentiškame viešbutuke ant vandens. Turas su gidu po miestą plaukiant mažomis valtelėmis.
Kiniška vakarienė.
Nakvynė mažame viešbutuke ant vandens.
 
13 diena. WUZHEN – ŠANCHAJUS.
Ryte, po tradicinių pusryčių aplankome autentišką vietinę sojos produktų gamyklą – pamatysite, kaip ruošiama ir išgaunama soja, be kurios kinas neįsivaizduoja savo patiekalų. Leidžiant laiką Wuzhen miestelyje tiesiog būtina paklaidžioti mažomis gatvelėmis, stebėti vietinių gyventojų rutiną.
Grįžtame į Šanchajų kur vykstame į šilko fabriką pasižiūrėti, kaip gaminamas šilkas: čia mums papasakos visą procesą – nuo kokono veisimo, jo apdirbimo, nuo kiaušinėlių padėjimo, šilkaverpio išsiritimo, iki šilko kokono susiformavimo,  šilko gamybos.  Turbūt kiekvienos moters svajonė yra savo namuose turėti  šilkinę antklodę arba šilkinę patalynę, juk taip?
Šįvakar Jūsų laukia kiniško maisto gaminimo pamokėlė, vietinis virėjas mums papasakos apie pagrindinius prieskonius, kinų patiekalus, galėsite ir patys visa tai išmėginti!
Pasirenkamas turas. Šiandien vakare, sutemus, siūlome pasigrožėti naktiniu Šanchajumi ir jo didybe plaukiant laivu Huangpu upe – tai nepakartojami įspūdžiai.
Laisvas laikas pagal Jūsų poreikius – apsipirkimui, pasivaikščiojimams – šį miestą norisi užčiuopti, juo norisi kvėpuoti.  Šanchajus tampa ypač gražus, kai nusileidžia saulė – dangų nuo daugiaaukščių pastatų apšviečia milijonai skirtingų šviesų.
Vakare, jei dar nestingate energijos, siūlome įsilieti į spalvingą naktinį Šanchajaus gyvenimą, kuriame gausu šurmuliuojančių kavinių ir barų. Romantiškai vakarą praleisti galite grožėdamiesi  Bund vakariniais vaizdais ar gurkšnodami vyną viename už kitą geresniuose, įvairias virtuves siūlančiuose restoranuose.
Nakvynė viešbutyje.

14 diena. ŠANCHAJUS – VILNIUS.
Visos kelionės turi pabaigą, ši taip pat. Po pusryčių, pervežimas  į oro uostą, pagalba priduodant bagažą. Skrydis Šanchajus – Vilnius, su persėdimu viename Europos miestų.

Pastaba: objektų lankymo eiliškumo tvarka gali kisti.
 
 
Kelionės datos ir kainos:
2014-07-18 - KAINA 4477 Lt./1296,63EUR
2014-09-26 - KAINA 4477 Lt./ 1296,63EUR
2014-10-17 - KAINA 4477 Lt./ 1296,63EUR
2015-04-17 - KAINA 4477 Lt./ 1296,63EUR
2015-05-22 - KAINA 4477 Lt./ 1296,63EUR

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
 
  •     Apgyvendinimas kelionės metu viešbučiuose 4*. Visi viešbučiai mūsų kruopščiai atrinkti;
  •     Apgyvendinimas Wuzhen miestelyje – namuke ant vandens. Visi viešbučiai mūsų kruopščiai atrinkti;
  •     Pusryčiai viešbučiuose;
  •     3 naktų įspūdinga kelionė kruiziniu laivu Jangdzės upe;
  •     PILNAS maitinimas kruizo Jangdzės upe metu;
  •     Tradicinė “Pekino anties” vakarienė Pekine;
  •     Mongoliška vakarienė Pekine;
  •     HOT POT vakarienė Čiongčingo mieste;
  •     Tradicinė kiniška vakarienė Wuzhen mieste;
  •     Kiniško maisto gaminimo pamokėlė Šanchajaus mieste;
  •     Anglakalbio gido paslaugos turų po miestus metu (kelionės vadovas iš Lietuvos vertėjaus turų po miestus metu);
  •     Kelionės Kinijoje mašina su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu, pervežimai į traukinių stotis);
  •     Traukinio bilietas Yichang – Šanchajus;
  •     Traukinio bilietas Pekinas – Sianis;
  •     Traukinio bilietas Sianis – Čiongčingas.
  •  
Grupę lydi kelionės vadovas iš Lietuvos!

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
 
  •     Tarptautinis skrydžio bilietas. Mes padėsime Jums įsigyti nebrangų skrydžio bilietą;
  •     Įėjimai į lankomus objektus (apie 120 USD) ir pasirenkami turai miestuose;
  •     Pietūs, vakarienės, arbatpinigiai;
  •     Kinijos viza (padėsime Jums pasidaryti Kinijos vizą). Kinijos vizos kaina 250 Lt;/72,41EUR
  •     Kelionės draudimas (jeigu neturite draudimo – apdrausime Jus).
     
Back